Itali/ Shoferi prej ditësh i pajetë, gjendet brenda kamionit 45-vjeçari shqiptar

Kamioni ku u gjet shqiptari dhe forcat zjarrëfikëse

ITALI - Një shqiptar është gjetur i vdekur brenda një kamioni në Itali mëngjesin e kësaj të marte (27 tetor).

Mediat italiane bëjnë me dije se 45-vjeçari nga Shqipëria kishte disa ditë që kishte ndërruar jetë në kabinën e një kamioni të parkuar në qytetin Monselice.

Mëngjesin e kësaj të marte zjarrfikësit pasi ishin njoftuar për kamionin që kishte disa ditë që nuk kishte lëvizur nga zona Rovigana ku ndërhynë dhe zbuluan trupin e pajetë.

Vdekja e tij është ende e paqartë teksa do të jetë ekspertiza mjeko-ligjiore që do ta përcaktojë shkakun.

E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A vijojnë shqiptarët të mos jenë të ndërgjegjshëm për rrezikun nga Covid-19?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Videolajm/ Në prag të pavarësisë, të rinjtë e FRESSh vendosin 700 flamuj kombëtar në qendër të Sarandës në kujtim të viktimave COVID