Itali/ Shoferja shqiptare përplas për vdekje 47-vjeçarin italian

Itali/ Shoferja shqiptare përplas për vdekje 47-vjeçarin italian

Massimo Tabacco

ITALI – Një 32-vjeçare shqiptare ka aksidentuar për vdekje një 47-vjeçar italian, në Inzago, ditën e sotme.

Viktima është identifikuar si Massimo Tabacco, me origjinë Aprica.

Sipas mediave, shqiptarja po drejtonte një fugon kur përplasi italianin, në rrugën Emanuele Filiberto.

Ajo është transportuar në spital dhe raportohet jashtë rrezikut për jetën.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet