Italia e papërmbajtshme kundër Zvicrës, pas presionit gjen avantazhin me aksion model

26’ Italia ka kaluar në avntazh 1-0 falë Locatelli-n, i cili ka finalizuar një aksion spektakolar. Një top i mrekullueshëm nga mesfusha dhe më pas inkursioni i Berardi-t që nxorri me portën bosh shokun e kombëtares.


Lajmi kryesor:

Euro 2020/ Italia bën spektakël edhe me Zvicrën, siguron kualifikimin në fazën tjetër! Locatelli dhe Immobile supergola kundër Zvicrës


Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Me pamje nga kampusi i Universitetit Bujqësor, Rama uron një ditë të mbarë: Projekt i denjë, me standarde evropiane