Iu gjetën 4 kilogramë kanabis në shtëpi, arrestohet 34-vjeçari në Kurbin

Iu gjetën 4 kilogramë kanabis në shtëpi, arrestohet 34-vjeçari në Kurbin

Foto ilustruese

Një 34-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë ditën e sotme në Kubin, pasi iu gjet një sasi kanabisi në shtëpi.

34-vjeçarit me inicialet E. C., banues në Mamurras, iu gjetën 4.255 kg në shtëpi pas kontrollit të policisë.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kurbin, për veprime të mëtejshme, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Gjermania merr gaz të lëngshëm nga Emiratet e Bashkuara Arabe

Gjermania merr gaz të lëngshëm nga Emiratet e Bashkuara Arabe