Iu gjetën në banesë snajper, municioni luftarak e kanabis, del foto ky është vëllai i 'kokës' së grabitësit të Rinasit

Iu gjetën në banesë snajper, municioni luftarak e kanabis, del foto ky është vëllai i 'kokës' së grabitësit të Rinasit

Ky është Ilir Murataj, vëllai i grabitësit të Rinasit, Admir Murataj, i cili është shpallur në kërkim pasi i është gjetur armë në banesë. 


Lajmi kryesor:

Shpallet në kërkim vëllai i Admir Muratajt, grabitësit të Rinasit, Policia i gjen snajper dhe municion luftarak në banesë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale në SHBA, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Firmosi në Turqi, Rey Manaj pritet si 'mbret' nga tifozët

VIDEO/ Firmosi në Turqi, Rey Manaj pritet si 'mbret' nga tifozët