Iu shfaqën defekte në mjet, shkrumbohet 'Benzi' në Levan (VIDEO)

FIER- Një automjet tip “Benz” është shkrumbuar nga flakët mëngjesin e sotëm në Levan, tek kthesa e Qarit në Fier.

Dyshohet se arsyeja e “shpërthimit” të zjarrit ishte një defekt në mjet, ndërsa policia dhe zjarrfikësja kanë mbërritur në vendngjarje.

Fatmirësisht nuk ka asnjë njeri të lënduar, megjithëse makina është shkrumbuar.

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan