Mbërrijnë 6 mijë ton grurë në Durrës! Ja momenti kur anija ankorohet në port (VIDEO)

 

Anija me 6 mijë ton grurë, e nisur para pak ditësh nga Ukraina është ankoruar mëngjesin e sotëm në Portin e Durrësit.

Report Tv siguron pamjet e momentit kur anija e ngarkuar "Jaohar Ranim" vërehet duke u ankoruar në port.


Lajmi kryesor:

U nis para pak ditësh nga Ukraina, mbërrin në portin e Durrësit anija me 6 mijë ton grurë


D.GJ/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Trajneri i Holandës neverit tifozët, Koeman kruan hundën dhe më pas lëpin gishtat (VIDEO)

Euro 2024/ Trajneri i Holandës neverit tifozët, Koeman kruan hundën dhe më pas lëpin gishtat (VIDEO)