Ja pasuritë e 6 ish-deputetëve
makina, troje e para të deklaruara

Ja pasuritë e 6 ish-deputetëve<br />makina, troje e para të deklaruara
TIRANE- Deputetët që hoqën dorë nga mandatet e tyre për të marrë pjesë në zgjedhjet vendore zotërojnë një kapital të fortë financiar. Nga deklaratat e pasurisë të plotësuara prej tyre në ILDKPKI, ish-deputetët deklarojnë mijëra euro të shpenzuara për blerjen e automjeteve, apartamenteve dhe trojeve. Nga këto deklarata, kandidatja e mazhorancës për bashkinë e Roskovecit Majlinda Bufi rezulton edhe më e pasura.

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Ç’po kurdisin? Olta dhe Dea komunikojnë në dush pa mikrofona, mister se çfarë kanë thënë! Ndjekësit kërkojnë zarfin e zi

Ç’po kurdisin? Olta dhe Dea komunikojnë në dush pa mikrofona, mister se çfarë kanë thënë! Ndjekësit kërkojnë zarfin e zi