Ja vendi ku 19-vjeçarja varrosi babanë pasi e vrau në Shënvlash të Durrësit

 

Report Tv sjell pamjet nga vendi ku 19-vjeçarja Hygerta Meta varroi të atin Pëllumb Meta pasi e vrau me armë zjarri, sepse sipas saj po e detyronte që të fejohej pa dëshirën e saj.

E reja dyshohet se e ka mbështjellë me batanije dhe e ka varrosur babin në oborrin e banesës në një tokë që siç duket është e punuar.


Lajmi kryesor:

Tronditëse në Durrës/ Tre fëmijët vrasin dhe groposin të atin, arrestohen! 2 vëllezërit mbrojtën të motrën, donte ta fejonte pa dëshirë! Në hetim gruaja


M.Q./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit