Ja video e hotelit në Tiranë ku u mbajtën 'peng' 30 emigrantët

Report Tv ka siguruar pamje nga Hoteli në Tiranë, ku tre personat mbanin 'peng' 30 emigrantët që i kishin transportuar kryesisht nga vendet e Lindjes së Mesme. Mentor Kuka, Muhamed Emin dhe Zakaria Dervish e kishin përshtatur këtë banesë në një hotel, ku mbanin emigrantët dhe kërcënonin familjarët e tyre që t'u paguanin transportin.  


Lajmi kryesor:

Transportuan 30 emigrantë nga Lindja e Mesme në vendin tonë, tre të arrestuar! I mbanin 'peng' në një banesë në Tiranë dhe kërcënonin familjarët të paguanin për rrugën


SI.E./AV/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tjetër JO për negociatat nga BE, mendoni se Rama ka të drejtë me gjuhën e ashpër ndaj liderëve të Brukselit?×

Lajmi i fundit

John

Zelensky: Rusia na ka vjedhur paqen, por nuk do të na shkatërrojë