Java e tetë e Superligës, ndeshjet do të luhen të mërkurë dhe të enjte

FSHF ka caktuar sot kalendarin e javës së 9 të Superligës e cila do të luhet në mesjavë ekzaktësisht më 23 dhe 24 tetor.

Të mërkurën janë programuar 4 ndeshje, tre do të jenë në orën 13:00. Bëhet fjalë për sfidat Kukësi-Luftëtari, Laçi-Teuta, Bylis-Tirana, ndërsa në orën 16:00 do të luhet Flamurtari-Vllaznia.

I vetmi takim që do të luhet të enjten është Partizani-Skënderbeu, në orën 15 në Selman Stërmasi.

Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është përdorur për përfitime politike pandemia e koronavirusit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Mungonte Braçe që duhet të prezantonte pr.ligjin, shtyhet Komisioni për Integrimin! Hajdari: Të paktën është online dhe s'keni pasur angari të vini në zyrë