Jennifer Lopez mahnit me veshjen e pazakontë 'formë krokodili'

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez  është paraqitur si kurrë më parë me një veshje “formë” krokodili  gjatë kalimit bashkë me të  fejuarin Alex Rodrguez në GMA.

 Këngëtarja dhe aktorja e famshme është e impenjuar në filmin e ri "Hustlers", që do të ketë premierën më 14 shtator.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez vazhdon të mahnisë me format e saj edhe pse është në moshën 50- vjeçare.

Jennifer Lopez

1/3
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të përdoret teknologjia në Zgjedhje?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Brataj: E prisnim rritjen e të infektuarve, qytetarët kanë ulur vigjilencën! Raste në QSUT, papërgjegjshmëri