Jennifer Lopez vezullon në premierën e filmit 'Marry me' (FOTO)

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ka shkëlqyer në debutimin e filmit të saj të fundit “Merry me”.

50- vjeçarja është shfaqur me një fustan të gjatë në ngjyrë argjendi krah aktorit Owen Wilson.

Në film merr pjesë edhe këngëtari latin Maluma.

Fustani ia tregonte më së miri format perfekte të aktores dhe këngëtares.

Ajo i bëri të gjithë adhuruesit që ishin mbledhur në tapetin e kuq për vete me pamjen dhe humorin e saj.

Filmi i fundit i saj bazohet në një novelë komike të Bobby Crosby, ku një yll i dëshpëruar i muzikës pop sheh një adhurues me një tabelë në dorë ku shkruhet “Martohu me mua” dhe vendos të pranojë ofertën, pasi i fejuari e braktis në altar.

Komedia është vlerësuar së tepërmi dhe është filmi i dytë i këtij viti për aktoren, e cila luan rol protagonist edhe tek “Hustlers”, që bazohet në historinë e disa balerinave striptiste.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zjarret në pyje, a kanë reaguar si duhet autoritetet shtetërore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

VIDEO LAJM/ Stuhia 'shuan' tufën e harabelave në Podgoricë