Jep dorëheqje kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit, ja kush e zëvendëson

Largohet nga detyra drejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit, Rezart Elmazi. Elmazi ka dhënë dorëheqjen nga kreu i Kadastrës që e mbante nga tetori 2020 për arsye personale.

Në vend të tij është komanduar përkohësisht Viola Hima, e deleguar nga Agjencia Shtetërore e Kadastrës

Hima ka punuar për shumë vite në hipotekën e Durrësit ndërsa më herët ka qenë zv.drejtore dhe drejtore e komanduar në kadastrën e Vlorës muaj më parë, ku ka qëndruar vetëm disa ditë.

I.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Çfarë mendoni se do të krijojë situata në PD me mbledhjen e dy Kuvendeve?×

Lajmi i fundit

John

VIDEO/ Taksisti hodhi nga makina pasagjeren, që përplaset te gomat e autobusit! Momenti kapet nga kamerat