JLo sërish nënë: Kush po pyet se çfarë do Alex

Artistja e njohur latine Jennifer Lopez është në ditët e saj më të lumtura. Në jetën e saj privat si dhe në atë profesionale. Lopez është përfolur se së shpejti do të martohet me sportistin Alex Rodriguez.

E ftuar në emisionin ‘Un nuevo dia’ këngëtarja ka treguar se po përgatitet  për ceremoninë martesore.

Ndër të tjera ajo ka treguar se do të dëshironte të kishte sërish një tjerër fëmijë pasi ata e bëjnë shumë të lumtur. Drejtuesit e emisionit e kanë ngacuar Alex nuk dëshiron të tjerë fëmijë.

‘Kush e pyet Alex, ka thënë ajo me të qeshur. Ai gjithmonë bën atë që mua më bën më të lumtur’ ka thënë Lopez që tashmë është në të 50-tat.

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se sot do të arrihet një marrëveshje mes palëve politike për reformën zgjedhore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Bie qeveria tranzitore, po identifikimi biometrik në gjithë vendin! Hajdari detaje nga takimi 9 orësh me ambasadorët