VIDEO/ Joe Biden 'humbet' sërish! Von Der Leyen e sheh me habi, Meloni nxiton për ta ndihmuar

VIDEO/ Joe Biden 'humbet' sërish! Von Der Leyen e sheh me habi, Meloni nxiton për ta ndihmuar

Presidenti i SHBA, Joe Biden është bërë sërish viral me një video që pa qarkullon në rrjet. Ai u pa sërish si i humbur gjatë një demonstrimi me parashutë në samitin e G7.

Ndërsa liderët e tjerë qëndruan në vend për të bërë fotografi, presidenti amerikan filloi të largohej ngadalë prej tyre dhe më pas qëndroi duke parë në të majtë, ndërsa dukej se vëzhgonte një parashutist që mblidhte pajisjet e tij.

Këtë veprim të presidentit 81-vjeçar, kryetarja e Komisionit Europian e pa e habitur, ndërsa kryeministrja italiane Giorgia Meloni nxitoi për ta ndihmuar duke e kapur lehtë për krahu dhe e çoi përsëri te liderët e tjerë.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Konferenca e Kryetarëve shtyn afatin e punimeve të Komisionit hetimor për koncesionet në shëndetësi deri më 22 tetor

Konferenca e Kryetarëve shtyn afatin e punimeve të Komisionit hetimor për koncesionet në shëndetësi deri më 22 tetor