Jori Delli surprizohet nga i dashuri ‘Live’ në emision! E keni paguar

Jori Delli surprizohet nga i dashuri ‘Live’ në emision! E keni paguar

Jori Delli dhe Fred de Palma

Ish-banorja e Big Brother është surprizuar nga i dashuri i saj, këngëtari i njohur Italian Fred de Palma.

Teksa ka qenë duke moderuar Top Arena modelja është befasuar kur papritur, live doli i dashuri i saj.

“Si ia dolën të të bindin? E keni paguar”, tha Jori duke qeshur.

Ndërsa këngëtari iu drejtua të dashurës së tij me fjalët më të ëmbla dhe në shqip i tha: Të dua!

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë