‘Legeni’, babai i Jori Dellit bën reagimin epik pasi dëgjon këngën e re të Fred De Palma-s

Jori Delli prej disa kohësh është në një lidhje me reperin e njohur italian, Fred De Palma.

Dyshja herë pas here ndajnë për adhuruesit e tyre copëzash fragmentesh nga përditshmëria. Mirëpo këtë herë ai që tërhoqi vëmendjen ishte pikërisht babai i Jorit.

Së fundmi Fred De Palma ka publikuar një këngë të re dhe pjesë e saj në një mënyrë është edhe modelja. Edhe pse nuk pjesë e videoklipit, zëri i saj shfaqet në hyrje të këngës si pjesë e një telefonate, ku ajo në shqip thotë:

Alo! Ku je? Më mungon. Mezi pres të të takoj!

Me anë të një video të publikuar në Tik Tok Jori shihet teksa i tregon të atit këngën dhe reagimi i tij është kaq i këndshëm. Pasi dëgjon këngën, buzëqesh dhe thotë:

"Qenka i mirë legeni! Bravo, legeni!"

Xh.K/E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Arrestohet në Portugali Arben Kaçorri, kunati i Ervis Martinajt! Jetonte në një pallat luksoz

Arrestohet në Portugali Arben Kaçorri, kunati i Ervis Martinajt! Jetonte në një pallat luksoz