Julian Deda urim të veçantë për ditëlindjen e nënës: E qeshura jote rrezaton, shpërndan në ajër thërrmija dashurie

Julian Deda urim të veçantë për ditëlindjen e nënës: E qeshura jote rrezaton, shpërndan në ajër thërrmija dashurie

Julian Deda, aktor

Sot nëna e aktorit të njohur shqiptar,Julian Deda ka ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte një urim nga Juli. Ai ka zgjedhur fjalët më të bukura dhe më emocionuese për të uruar nënën e tij.

Aktori e ka bërë publik urimin në Instagram ku shkruan:“Mam, e qeshura jote rrezaton, shpërndan ne ajër thërrmija dashurie, mirësie, përkushtimi dhe fisnikërie, ajër me të cilin jemi rritur. Kjo e qeshur dhe ti jeni një, nuk shkoni pa njëra-tjetrën. Të uroj jetë të gjatë e shtrenjta ime, u bëfsh sa të duash ti dhe kurrë mos harro të qeshësh, sepse kur qesh ti, qesh familja, qesh jeta. Kur qesh ti edhe baba Zef shkrihet duke qeshur. Të dua fort'

Postimi i Julian Dedës në Instagram

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Aksident në Vlorë, përplasen dy makina! Dy të plagosur, ambulanca niset drejt vendngjarjes

Aksident në Vlorë, përplasen dy makina! Dy të plagosur, ambulanca niset drejt vendngjarjes