'Ka rënë një insekt, i cili dëmton gështenjën'! Batuta e Ramës në Tropojë: Qenka si LSI-ja (VIDEO)

TROPOJË- Nga Tropoja, kryeministri Edi Rama nuk i ka kursyer bautat për LSI-në.

Teksa ishte në qendrën e grumbullimit të gështenjave të financuar nga AZHBR, Rama vijoi sulmet për LSI-në.

Biznesmeni: Ka potencial, por ka edhe vështirësi, sepse në zonën e Shkodrës ka rënë një insekt që quhet “cineti” i cili dëmton gështenjën.

Ky insekt akoma nuk ka ardhur në Bajram Curr por shumë shpejt do vijë. Kjo bën që të villet fruti mirë. Sivjet Ministria e Bujqësisë hodhi një insekt të mirë dhe shpresojmë që kur të vijë në Tropojë ta përdorim edhe këtu që e ha atë insektin dëmtues.

Rama: Qenka si LSI ai insekti

B.K./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Zgjaten pa afat masat anti-COVID dhe kufizimi i lëvizjes nga ora 22:00 deri ne 06:00, a jeni dakord?

Komento

Komente

 • EDI: 01/11/2020 09:08

  O Robi ja ke fut kot kur thua kjo partiçke sepse nuk ka partiçke te fuse aq shume ministra ,zv ministra e drejtore sa LSI-ja dhe e dyta eshte kjo partiçke qe u mashtrua me nje Prill te 13-tes qe e solli ne pushtet kete pushtin tend .

  Përgjigju
 • robi: 01/11/2020 07:43

  Leshilikes eshte kanceri j politikes shqiptare ,eshte taman si ajo merimanga flutur qe i bie pemeve dhe i than, si ajo flutura qe than geshtenjat, si ajo merimanga qe than manat. Tek Nafije dybeku i leshitlikes jane grumbulluar llumi i shqiperise, gjithe hajdutet, kurvaret, grate e divorcuara, te rinjte ngelesa ne gjimnaze dhe ne fakultete, njerzit e pushuar nga puna per vjedhje, te paaftet, te korrupuarit, dhe burgagjinjte. Kurre me ne pushtet kjo particke e ministrave dhe drejtoreve superhajdute qe gerryen deri ne palce buxhetin e shtetit dhe i lane rruget rrugeve me Mondin dhe Dash xhiken

  Përgjigju
 • Joni: 01/11/2020 05:41

  Insekti LSI qe te solli ne qeveri. Qe dmth PS eshte insekt me i madh dhe sla geshtenje e thane pa ngrane.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Çështja Halim Kosova, një gabim i madh i Bashës dhe PD