'Ka shtuar 25 kg dhe Luizi nuk fle me të', Kiara Tito tregon sikletet e shtatzanisë

'Ka shtuar 25 kg dhe Luizi nuk fle me të', Kiara Tito tregon sikletet e shtatzanisë

Moderatorja Kiara Tito është në pritje të ëmbël. Kanë zgjedhur dhe emrin e vajzës që së shpejti do të vijë në jetë.

Shtatzania është një periudhë e bukur e jetës por ka dhe sikletet e saj. Dhe Kiara ka rrëfyer disa nga këto.

Ka shtuar 25 kilogramë më shumë, e fle e ndarë me Luizin.

“E kam shumë të vështirë të gjej një pozicion, mezi po pres pastaj kur të shtrihem të fle përmbys., më ka munguar. Luizi të gërrhiturat i ka shtuar pak si shumë kohët e fundit. Unë shkoj në sallon se nuk dua të më bezdisi. Përveç kësaj kam marrë edhe një jastëk super gjigand nga ato të shtatzanisë që e zë gjysmën e krevatit dhe nuk ka vend”– u shpreh Kiara Tito në emisionin Top Channel, “Cherry on Top”

“E kemi zgjedhur emrin pas shumë muajsh kërkimesh e zgjodhëm emrit, shkronjën e parë ekskluzive “L”. Ishte kërkesë e Luizit, vendosja si të duash, por dua shkronjën “L” tregon Kiara. 

S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Esnafi: 06/04/2024 13:23

  Po kujt i plasi perkta fundrrina bulevardi.Late nam me lajme koti

  Përgjigju
 • alida: 06/04/2024 10:50

  amon o kjara ca thu moj po ti pa LUZIN je nje zero e madhe LUIZI eshte Dashuri ku zoti ta beri rrisk prandaj vleresoje.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

Aktori Mehmi Malkaj në protestën para bashkisë Tiranë: Mbushni xhepat me gurë, kjo qeveri po na shkel

Aktori Mehmi Malkaj në protestën para bashkisë Tiranë: Mbushni xhepat me gurë, kjo qeveri po na shkel