Kadastra e Vlorës nuk gjen qetësi/ Ndërrohen sërish shefat, rikthehet në detyrë Klodian Troci i pezulluar për dosjen e 'Jalës'

Kadastra e Vlores

Kadastra e Vlorës nuk po gjen qetësi pasi është ndryshuar përsëri kreu i saj.

Zv.drejtor rikthehet Klodian Troci i cili ishte pezulluar më herët nga ky institucion në listën e 25 specialistëve për shkelje në dosjen e “Jalës”.

Ndryshimet kanë konsistuar në pozicionin e shefit të hartografisë dhe shefit të legalizimeve.

Në vendin e Klodian Trocit si drejtues i IKMT emërohet zv. Kryetari i bashkisë së Himarës,  Simbol Pazaj.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Varianti i ri Omicron dhe dimri, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid?×

Lajmi i fundit

John

Rusia kërkon garanci për moszgjerimin e NATO-s në lindje