Kalimi tek Juventus, tifozët e Napolit nxjerrin në shitje letra higjenike me fytyrën e Ronaldos

Kalimi tek Juventus, tifozët e Napolit nxjerrin në shitje letra higjenike me fytyrën e Ronaldos

Lojtari i Juventusit, Cristiano Ronaldo

Fotoja e kalimit të Ronaldos nga Reali i Madridit tek Juventusi e postuar në Instagram ka marrë më shumë se 11 milionë pëlqime duke u bërë fotoja e katërt më e pëlqyer e të gjitha kohërave në rrjetin social.

(Postimi i Ronaldos në Instagram)

Gjithë ky popullaritet, nuk ka shkuar pa u vënë re nga ana e tifozevë italianë të cilët kanë vendosur ta përdorin për marketing. Shtëpia e klubit italian të Napolit ka nxjerrë në shitje letra higjenike me fytyrën e Ronaldos në të. Sipas mediave italiane, kjo letër e veçantë ka thyer gjithashtu rekordin e shitjeve në qytet.

(Letra higjenike me fytyrën e Ronaldos në të)

Skuadra e Napolit përfundoi e dyta në Seria A sezonin e kaluar, katër pikë prapa kampionëve të Juventusit - të cilët kanë fituar kampionatin për shtatë sezonet e fundit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet