'Kam arsenal, do i rreshtoj të gjitha', reagon shoqja e ngushtë e Kiara Titos pas kërcënimeve të Oltës

'Kam arsenal, do i rreshtoj të gjitha', reagon shoqja e ngushtë e Kiara Titos pas kërcënimeve të Oltës

Kiara Tito dhe Liesa

Pas kërcënimeve të Olta Gixharit se “di shumë gjëra për Kiara Titon” si një mënyrë për të provokuar Luizin, ka reaguar shoqja e ngushtë e moderatores.

Liesa Haxhiasllani ka bërë një postim në Instagram për deklaratën e Oltës, krahas së cilit shkruan: “Çfarë di Olta që s’e dikam unë?”

Kërcënimet e saj nisën pasi debate me Luizin kaloi çdo kufi. Ata përfshinë jo vetëm jetën jashtë shtëpisë, por edhe njerëz të tjerë.

Olta mes të tjerash ka “kërcënuar” se di shumë gjëra për Kiarën dhe Efin.

“Do i nxjerr të gjitha gjërat që di për Kiarën. Tirana është e vogël. Kam arsenal, di gjëra plot. Do i rreshtoj të gjitha për Kiarën, e di sa shumë di? Avash-avash”- tha Olta për moderatoren.

 “Edhe asaj tjetrës Efit i kam gjëra, që ajo nuk e ka idenë që unë i di. Atë po të dua, me një fjali e nxjerr jashtë.”

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Pero: 31/01/2023 15:00

  Olta Gixhari, vetem energji negative shperndan Fallsiteti eshte një tipar teper i dukshem I uroj sukses,sa më të shpejte, në pregatitjen e valixheve

  Përgjigju
 • sokol: 31/01/2023 09:47

  vetem per kampjonin nuk ke goje me fol luizit ja ndricofte zoti jeten eshte yll.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

 Washington Post: SHBA kishte informacione mbi planet e ukrainasve për të sulmuar gazsjellësin ‘Nord Stream’

Washington Post: SHBA kishte informacione mbi planet e ukrainasve për të sulmuar gazsjellësin ‘Nord Stream’