Kamera fikson tifozen ruse në stadium, komentatori harron ndeshjen, mahnitet pas saj dhe i këndon live

Kampionati Europian i Futbollit, 'Euro 2020', nuk tërheq vëmendjen vetëm për ndeshjet që zhvillohen në fushë, por edhe për tifozët bukuroshë në stadiume.

Një tifoze rusë ka tërhequr vëmendjen e komentatorit arab gjatë ndeshjes, pasi u fokusua nga kamerat teksa ishte ulur në stadium për të ndjekur ndeshjen Rusi-Finlandë.

Komentatori arab harroi për pak momente të komentonte ndeshjen dhe u fokusua krejtësisht teka vajza, ndërkohë që gjatë transmetimit filloi edhe t'i këndonte vajzës ruse.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet nga autoritetet shtetërore situata e zjarreve në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

2 vatra zjarri në Mamurras, rrezikohen 5 banesa! Era favorizon përhapjen e flakëve, 2 zjarrfikëse po punojnë për shuarjen e tyre! Peleshi: Vatër kritike (VIDEO+FOTO)