Kamera fikson tifozen ruse në stadium, komentatori harron ndeshjen, mahnitet pas saj dhe i këndon live

Kampionati Europian i Futbollit, 'Euro 2020', nuk tërheq vëmendjen vetëm për ndeshjet që zhvillohen në fushë, por edhe për tifozët bukuroshë në stadiume.

Një tifoze rusë ka tërhequr vëmendjen e komentatorit arab gjatë ndeshjes, pasi u fokusua nga kamerat teksa ishte ulur në stadium për të ndjekur ndeshjen Rusi-Finlandë.

Komentatori arab harroi për pak momente të komentonte ndeshjen dhe u fokusua krejtësisht teka vajza, ndërkohë që gjatë transmetimit filloi edhe t'i këndonte vajzës ruse.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një viktimë nga zjarret në vend, a ishin të përgatitura autoritetet shtetërore për përballimin e emergjencës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Foreign Policy: Edi Rama ndërton ura për në Europë ose askund tjetër