Kamioni del nga rruga dhe përfundon në det në Sarandë (VIDEO)

SARANDE-Një kamion me inerte ka dalë nga rruga te Kanali i Çukës duke përfunduar në buzë të detit. Drejtuesi i mjetit nuk është lënduar, ndërsa shkak ka qenë manovra e gabuar dhe shpejtësia. Report Tv sjell pamjet e kamionit që doli nga rruga në Sarandë.

/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?

Komento

Komente

  • Kafsha: 21/06/2019 15:07

    Kamioni po e po por ishalla bien edhe ndertesat qe i kanë bere buzë ujit, funderrinat fshatarë qe per 30 vjet bene masakra te papara mjedisore!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

'S'ka Zot', incident në ceremoninë e faljes së Namazit nga myslimanët, një person tentoi të vetëdigjej me benzinë në ditën e Fitër Bajramit