Kamioni ku u gjenden 5 qeset me euro kishte dalë nga Shqipëria para 4 ditësh, zbulohet targa e tij

Targa e kamionit është TR 2046 U dhe me tragë trajleri TR 2048 U kishte dalë para katër ditësh nga Shqipëria përmes portit të Durrësit drejt Bari në Itali dhe ishte kthyer mbrëmjen e djeshme në orën 1:30 të natës. Kamioni kryente shpesh linjën Durrës-Bari dhe Bari-Durrës, por ende nuk dihen detaje se për çfarë transportonte dhe kujt kompanie i përkiste.  


Lajmi kryesor:

VIDEO/Sekuestrohen rreth 500 mijë euro në Portin e Durrësit, të fshehura në shasi, vinin nga Bari! Kamioni transportonte lëndë për fasoneri, arrestohet shoferi!


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhet me detyrim vaksinimi kundër COVID-19?×

Lajmi i fundit

John

COVID/ Punëdhënësit në SHBA humbasin durimin me të pavaksinuarit, imponojnë rregulla për t'i detyruar të vaksinohen