Kamioni përplas oficeren e rrugores në Tiranë, ishte në shërbim! Dërgohet në spital

Efektivja Arta Shurbi

Mesditën e sotme, oficerja e policisë Arta Shurbi, 40 vjeçe, është përplasur nga një kamion dhe ka mbetur e plagosur.  Ngjarja ka ndodhur te mbikalimi i Kamzës. Policia bën të ditur se efektivja Arta Shurbi ishte në shërbim kur është përplasur.

"Më datë 15.01.2021, rreth orës 12:55, tek Cassa Italia, mjeti me drejtues K. V, ka aksidentuar  punonjësen e policisë të qarkullimit rrugor shtetasen  A. Sh, aktualisht në shërbim, e cila u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë  vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit", ka njoftuar policia.

Pamje nga vendngjarja

K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është rimëkëmbur ekonomia juaj familjare pas vështirësive të hasura gjatë pandemisë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Sa ndikon te vendimet e Ramës? Linda Rama: S’ka rëndësi kush ka të drejtë, por që të shkohet drejt së drejtës