Kamioni pëson defekt në Llogara, rradhë të gjata automjetesh (VIDEO)

LLOGARA- Defekti i një kamioni në rrugën e Llogarasë është bërë shkak për bllokimin e rrugës në këtë zonë. Ruga është bllokuar prej dy orësh duke krijuar trafik dhe radhë të gjata automjetesh.

 Kamioni është spostuar paksa nga rruga kryesore për të bërë të mundur lirimin e trafikut.

//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset një 50-vjeçar! Rezulton person i shpallur në kërkim