Kamioni pëson defekt në Llogara, rradhë të gjata automjetesh (VIDEO)

LLOGARA- Defekti i një kamioni në rrugën e Llogarasë është bërë shkak për bllokimin e rrugës në këtë zonë. Ruga është bllokuar prej dy orësh duke krijuar trafik dhe radhë të gjata automjetesh.

 Kamioni është spostuar paksa nga rruga kryesore për të bërë të mundur lirimin e trafikut.

//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritje pagash për mjekët, infermierët e mësuesit me 6% në vitin 2022, a është e mjaftueshme?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kreshnik Spahiu: 10 arsye pse SHBA dhe BE nuk do e mbështesin vettingun e politikanëve