Kampusi sportiv i Manchester City F.C. në Durrës/ Hapet thirrja për drejtor ekzekutiv të Fondacionit 'Durrës City'

Kampusi sportiv i Manchester City F.C. në Durrës/ Hapet thirrja për drejtor ekzekutiv të Fondacionit 'Durrës City'

Stema e Manchester City

Ministria e Arsimit dhe Sportit ka bërë shpalljen për drejtues të Fondacionit “Durrës City”, i cili do të ndjekë të gjitha hapat dhe procedurat për krijimin e kampusit sportiv: Shkollës së Futbollit të Manchester City FC dhe Akademinë Elitare në qytetin e Durrësit.

Kjo thirrje do të qëndrojë e hapur në datat 25 – 30 Maj.

Të gjithë kandidatët që plotësojnë kriteret e përmendura në këtë thirrje, janë të lutur të aplikojnë brenda afatit të caktuar.

Të gjitha detajet e mëtejshme i gjeni në linkun e mëposhtëm:
https://arsimi.gov.al/thirrje-per-aplikim-per-drejtor-ekzekutiv-te-fondacionit-durres-city/

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Dhanë 330 mijë lekë për të fituar 800 mijë, zbulohet fondi limit i tenderit që çoi në pranga sekretaren e përgjithshme të Ministrisë së Shëndetësisë

Dhanë 330 mijë lekë për të fituar 800 mijë, zbulohet fondi limit i tenderit që çoi në pranga sekretaren e përgjithshme të Ministrisë së Shëndetësisë