Kanabis, armë dhe të ‘apasionuar’ pas Toni Montanës, kush janë 3 të rinjtë që u kapën me hashash në X5-ën në Sarandë (FOTO)

Aldo Pata, një nga të arrestuarit e policisë në Sarandë

Policia e Shtetit arrestoi mëngjesin e sotëm 3 të rinj të cilëve iu është gjetur një sasi prej 32 kilogramë kanabis brenda makinës së tyre BMW X5.  (LEXO KËTU).

Report Tv dhe Shqiptarja.com mëson se ata janë, Suel Çapuni, 27 vjeç, Aldo Pata, 25 vjeç, i dënuar më herët për vjedhje dhe Ergis Kalemi, drejtues i BMW-së.

Në një vëzhgim në rrjetet sociale të të rinjve, shihet se ata janë të apasionuar pas motorëve, makinave të shtrenja, lëndëve narkotike, dhe armëve. Aldo Pata, ka vendosur edhe foton e Toni Montanës, në profilin e tij në Facebook.

Për më shumë shihni fotogalerinë e mëposhtme

Ora 10:49
Kanabis, armë dhe të ‘apasionuar’ pas Toni Montanës, postime dhe foto të të rinjëve që u kapën me hashash në Sarandë

Suel Capuni

1 / 7

Aldo Patatp

2 / 7

Aldo Patatp

3 / 7

Postimi i Suel Capunit ne profilin e Facebook

4 / 7

Postimi i Aldo Patatp ne profilin e Facebook

5 / 7

Postimi i Aldo Patatp ne profilin e Facebook

6 / 7

Postimi i Aldo Patatp ne profilin e Facebook

7 / 7
/b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento

Komente

 • xXx: 26/11/2018 04:52

  Njeri me b*le se tjetri...

  Përgjigju
 • tomi: 25/11/2018 21:25

  Eshte mbytur Shqiperia me bandite dhe kanibale jugore... nuk e kuptoni o'popull.

  Përgjigju
 • Tirana: 25/11/2018 17:18

  Si toni montano keni ferfunu paskeni marr shemull te bukur

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Pasditja sjell shpeshtim të vranësirave, njihuni me parashikimin e motit