Kanabis, vjedhje dhe dhunë në familje, arrestohen 4 persona në Tiranë! Një 37-vjeçare në kërkim të të birit të zhdukur

Kanabis, vjedhje dhe dhunë në familje, arrestohen 4 persona në Tiranë! Një 37-vjeçare në kërkim të të birit të zhdukur

Foto ilustruese

Katër persona janë arrestuar nga policia  e Tiranës për vepra të ndryshme penale, ndërsa një 37-vjeçare ka bërë kallëzim për zhdukjen e djalit të saj, i cili ishte larguar nga banesa.

Një 38-vjeçar me iniciale A. C., është vënë në pranga, pasi gjatë kontrollit fizik dhe kontrollit në automjetin që ai drejtonte, uniformat blu i kanë gjetur sasi të vogla lëndësh narkotike kokainë dhe kanabis, të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

Ndërsa një 35-vjeçar me iniciale L. T është arrestuar gjithashtu, pasi gjatë një kontrolli fizik, iu gjetën dhe iu sekuestrua, një sasi e vogël kokaine.

Më tej policia ka njoftuar se një 45-vjeçar me iniciale M. X., është vënë në pranga pasi është kapur duke vjedhur disa produkte në një market.E gjatë shoqërimit për në komisariat ai ka kundërshtuar punonjësin e Policisë. 

Gjithashtu në prangat e bluve të Tiranës, ka rënë një 28-vjeçar me iniciale K. E., pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij.

Ndërsa një 37-vjeçare i është drejtuar policisë për të bërë kallëzim për djalin e saj, i cili është larguar nga banesa.Nëna 37-vjeçare dhe uniformat blu po vijojnë kërkimet për 20-vjeçarin e zhdukur

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Sulmi në Banjskë, krerët e partive opozitare në Kosovë takohen me Vjosa Osmanin

Sulmi në Banjskë, krerët e partive opozitare në Kosovë takohen me Vjosa Osmanin