Kapen mat, The Weeknd në një romancë të re me Simi Khadra? (FOTO)

Kapen mat, The Weeknd në një romancë të re me Simi Khadra? (FOTO)

The Weeknd dhe Simi Khadra

Së fundmi po qarkullojnë thashetheme se mes The Weeknd dhe Simi Khadra ka diçka më tepër. The Weeknd po festonte ditëlindjen e tij të 32-të në Las Vegas të shtunën mbrëma, kur u pa duke puthur Simi Khadran.

Khadra postoi udhëtimin e ditëlindjes në ‘Instastory’, duke ndarë momente nga festa.

Ndërsa dyshja u raportua më parë se ishin thjesht miq, një burim për ET tha se 28-vjeçarja Khadra, e cila ishte shoqe e ish-bashkëshortes së The Weeknd, Bella Hadid, janë “takuar me njëri-tjetrin”.

“The Weeknd dhe Simi janë parë dhe janë argëtuar së bashku. Ata po hiqeshin shumë si një çift këtë fundjavë në ditëlindjen e tij në Vegas,” tha burimi. “Është e lehtë pasi ata njihen prej kohësh. Simi është mbështetës i The Weeknd dhe ata kanë një flirtim dhe kimi natyrale.“

Thashethemet se mes tyre ka diçka më tepër se thjesht shoqëri, ka nisur në janar kur Khadra dhe motra e saj binjake u panë në festën e publikimit të albumit “Dawn FM” të këngëtarit “Blinding Lights.

Ata janë parë gjithashtu u panë duke dalë nga hoteli Sunset Set Tower për të shkuar në një darkë në Los Angeles.

Në të kaluarën, The Weeknd ka qenë në një lidhje me Bella Hadid dhe Selena Gomez.

1/3
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Joe Biden rezulton pozitiv me COVID! Reflekton për tërheqjen nga gara: A mendoni se Harris mund të fitojë?

Joe Biden rezulton pozitiv me COVID! Reflekton për tërheqjen nga gara: A mendoni se Harris mund të fitojë?