POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kapet me 14 mijë euro kokainë shqiptari në Itali

Policia italiane ka vënë në pranga një shtetast shqiptar pasi është kapur me lëndë narkotike. Mediat italiane bëjnë me dije se i arrestuari është një i ri rreth 28-vjeç.  Lënda narkotike që posedonte shqiptari ishte e llojit kokainë e pastër dhe nëse do të shitej do të kapte një shumë prej 14 mijë eurosh.

Gjatë kontrollit të ushtruar, shqiptarit i'u gjetën 55 gram kokainë. Identiteti i shqiptarit nuk bëhet publik për shkak të hetimit. Ndaj tij gjykata e Spoletos ka dhënë masën e sigurisë 'arrest shtëpie'.

E.L./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Karbunarë: 15/05/2019 20:28

    Vlonjat?

    Përgjigju