Kavajë, gjendet një i mbytur në det në zonën e Qerretit! U pikas nga peshkatarët

Kavajë, gjendet një i mbytur në det në zonën e Qerretit! U pikas nga peshkatarët

Foto ilustruese

KAVAJË- Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në vendin e quajtur Përroi Leshniqës Qerret, në largësi rreth 200 metra nga bregu i detit.

Kanë qenë peshkakatarët që kanë pikasur trupin e pa jetë, i dyshuar i mbytur aksidentalisht. Ka qenë ora rreth 08:00, teksa nuk dihet ende identiteti i tij.

" Më datë 27.06.2020, rreth orës 08:00, në vendin e quajtur Përroi Leshniqës Qerret, në largësi rreth 200 metra nga bregu i detit, peshkatarët e zonës kanë konstatuar një shtetas ende të paidentifikuar pa shenje jete, i dyshuar i mbytur aksidentalisht.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e personit dhe zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes", njofton policia.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri të Kosovës, Kurti: Formacion i organizuar dhe i armatosur rëndë në Zveçan, kërkojnë luftë

Vrasja e policit në veri të Kosovës, Kurti: Formacion i organizuar dhe i armatosur rëndë në Zveçan, kërkojnë luftë