Këpucët më të urryera kthehen në trend nga Balenciaga! Po ju a do i vishinit?

Këpucët më të urryera kthehen në trend nga Balenciaga! Po ju a do i vishinit?

Foto ilustruese

Këto këpucë janë trendi më i ri i dalë në treg nga shtëpia e modës Balenciaga. Stilisti Demna Gvasalia ka vendosur të kthejë shapkat në këpucë me takë.

Për herë të parë këto këpucë i pamë të prezantoheshin në pasarelën e koleksionit Pranverë/Verë 2022 të Balenciaga-s. Imazhet e para zyrtare shkaktuan bujë në internet, mes atyre që i konsideronin si një shaka të keqe dhe atyre që ndjenin potencialin e shndërrimit në një trend, siç ka ndodhur edhe më parë me produkte të markës së famshme. Dhe siç mund ta imagjinoni, Crocs Madame vijnë me një çmim marramendës!

Crocs Madame tani janë në dispozicion në faqen e internetit të Balenciaga-s për 625 dollarë. Klientët mund të zgjedhin nga katër variacione ngjyrash: e bardhë, e zezë, jeshile e ndezur ose rozë e ndezur.

Po ju a do i bashkoheni trendit më të ri?

SI.E./LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Tragjedi në një ceremoni diplomimi në SHBA, dy të vrarë dhe 5 të plagosur nga të shtënat me armë

Tragjedi në një ceremoni diplomimi në SHBA, dy të vrarë dhe 5 të plagosur nga të shtënat me armë