Kërcime, lojëra dhe ‘zhytje’, ‘Festivali i Baltës’ në Indi argëton rrjetin (VIDEO)

Kërcime, lojëra dhe argëtim “Festivali i baltës” në Indi ka tërhequr vëmendjen e rrjetit!

Jo vetëm për fëmijët, lojërat dhe zhytjet në baltë janë argëtuese për të gjithë banorët e Karnataka në Indi.

A mund ta mendosh një festë të tillë në qytetin tënd?

Videot janë bërë virale, e ndërsa disa kanë shprehur pëlqimin ndaj këtij festivali, të tjetër janë shqetësuar për shkak të turmave të mëdha të grumbulluara dhe rreziku ndaj infektimit me COVID-19

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Grupimi Berishës koalicion me LSI për zgjedhjet e 6 marsit. Mendoni se ky vendim do u sjellë:×

Lajmi i fundit

John

Foltorja e Sali Berisha, alibia perfekte e humbjes së zgjedhjeve për Bashën!