Kërkesa e Idajet Beqirit për të çregjistruar partinë nga zgjedhjet

Kerkesa

 Kerkesa e Idajet Beqirit per te çregjistruar partine nga zgjedhjet


Lajmi kryesor:

KQZ rrëzon Idajet Beqirin: Uniteti Kombëtar nuk çregjistrohet nga zgjedhjet! Dekreti i Metës në Kolegj


G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Koronavirusi/ Komiteti Teknik i Ekspertëve lë në fuqi masat kufizuese. A jeni dakort me vendimin?×

Lajmi i fundit

John

Nota franceze dhe mllefi shqiptar me vaksinat