POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kërkoi seks dhe para për t’i dhënë kujdestarinë e fëmijës, arrestohet gjyqtari i Fierit dhe sekserja

Policia e Tiranës në bashkëpunim me drejtorinë e Fierit kanë arrestuar gjyqtarin e gjykatës së shkallës së parë në Fier, Roland Hysi 50 vjeç, pasi i kërkoi seks dhe para një gruaje të divorcuar për t’i dhënë kujdestarinë e fëmijës. Gjithashtu është arrestuar edhe sekserja, Elona Meçani, e cila është psikologe, pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier.

Gjyqtari dhe psikologia akuzohen për veprat penale “Korrupsioni pasiv i gjyqtarëve prokurorëve dhe funksionarëve të tjerë të organeve të drejtësisë" dhe "Ushtrimi i ndikimit të paligjishëm të personave që ushtrojnë funksione publike”. Pas arrestimit gjyqtari Hysi dhe psikologia ndodhen të ndaluar në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë.

Ata u arrestuan pas transmetimit mbrëmjen e djeshme të një kamere të fshehtë në emisionin investigativ ‘STOP’, ku gruaja, denoncuese tregoi gjithë kalvarin që i është dashur të përballojë, duke blerë me euro fëmijën e saj (lexo këtu).

d.ba.
Komento

Komente

 • Mario: 11/01/2019 08:46

  NE LITAR...

  Përgjigju
 • Pafillja: 10/01/2019 09:58

  Kjo Elona Mecani nuk qenka gop i keq. Po te me kerkonte ndonje favor seksual do ja jepja ne vend.

  Përgjigju
 • Erik: 10/01/2019 08:07

  Gjyqtaret e plepave te Saliut. Matufi i rrjedhur qe ben statuse pse nje njeri anonim ne fshatrat e Matit qe konsiderohej si kryetar i PS-se se fshatit kishte vdekur ne hotel duke bere seks, nuk bezan per keta horrat e tij te plepave qe kane marre vendin me qafe. Ndaj edhe shqiptaret ne shumice nuk e besojne kete opozite te piste.

  Përgjigju
 • Vlora: 09/01/2019 23:23

  E sigurt kalonte veting mir leket qe te marrin keta plera po dhe te q... alla na rujtsh qe ska dal ndonje pederast nga keta se te shkretet njerez

  Përgjigju
 • Vlora: 09/01/2019 23:23

  E sigurt kalonte veting mir leket qe te marrin keta plera po dhe te q... alla na rujtsh qe ska dal ndonje pederast nga keta se te shkretet njerez

  Përgjigju
 • Miri: 09/01/2019 21:59

  O cfare mostre

  Përgjigju
 • fadil BAJG gjoleka: 09/01/2019 21:40

  O i dashur popull SHQIPTAR fajn për ktë gjëndje e keni 100% ju. Po ti tregoni ju vëndin krimbave të padrejtësis ata sdo kishin as shancin më të vogël kundra jush. Po kështu dhe politikanët bëjn qef se populli është 100% fajtor. P.SH.MBUL fatmir mediu i ka duart deri ne rënx me gjak e ju e votoni e ai paguhet prap me taksat e juaja se ju ja dhat votën . Po ta kishit mar ju me shkelma e mos ti jepnit ju as një vot sot ai qen do ishte në burg. Prandaj mos u qani fajtor jeni vet për këtë gjëndje. Thirini mēndjes e tregojuni vëndin këtyre horave kriminel nga të dyja krahët. Rroft Shqipria Rrofshin Shqiptarët

  Përgjigju
 • Profka: 09/01/2019 19:05

  Specie keqe

  Përgjigju
 • Palaco: 09/01/2019 18:57

  Mos te rent halli se keta gjykates qekan me te keqinj se kriminelat...ptyyyy turp te qofte...po tallesh dot me dhembshurin e nenes per femij..i kerkon nenes sex per ti dhen femijen e saj?? plumbin e ke pak!!!

  Përgjigju
  • Timoni: 10/01/2019 10:05

   Po pse or Palaço?! Nashi e more vesht ti qe janë fundërrinat e Shqipërisë këta hajna xhepash e imoralë

 • sojiii: 09/01/2019 18:57

  kam hall si do ja bej brenda landi shkret haha

  Përgjigju
 • Toni: 09/01/2019 18:45

  Nashi rri Si m*t aty ne burg edhe te kerkojn fovore seksuale ty ne burg hahaha me rrall esht kjo pune

  Përgjigju
 • Yes: 09/01/2019 17:56

  Yeeeesssssssss

  Përgjigju
 • fieri: 09/01/2019 17:51

  Po gjyqtari tjeter kur do arrestohet? Ai eshte akoma me kriminel!

  Përgjigju
 • Diku: 09/01/2019 17:33

  Shyqyre ma qe e arrestuat nje. Ta shikoje ky pleher si eshte ne burg se per 30 vjet ua pine gjakun shqiptarve.

  Përgjigju
 • sapa: 09/01/2019 17:28

  Lirohet si shoket e tjere.Shqiptare te ndershem:ikni ku te mundeni ama IKNI.E vetmja mundesi per nje te ardhme per ju dhe femijet tuaj!Vetem bomba atomike mund te beje ndryshim ne vendin e krimit.Ai qe propagandon per jetese ne shqiperi seshte gje tjeter vetem hajdut dhe tradhetar i ketij populli.Qendrimi ne shqiperi ju intereson vetem atyre qe kane pushtet dhe duan te jetojne ne kurriz te popullit te thjeshte duke vjedhur dhe korruptuar.

  Përgjigju
  • Ilir: 10/01/2019 10:48

   Ik ti dhe thyej qafen, vazhdo laj pjatat! Shqiptaret duhet rrine, te dalin te votojne me shumice forca te reja politike me njerez te paperlyer dhe ti zhdukin keto qelbesira qe ia kane pire gjakun ketij populli per 25 vjete.

  • Ardi: 10/01/2019 07:21

   Saktë Sapa.

  • reflection: 09/01/2019 22:01

   @ sapa: idiot, kush te komandon, Serbia, grqia apo kush?? ik ne te sta em po leri rehat te tjeret.

  • Ati: 09/01/2019 21:16

   Jam plotesisht dakort prandaj gjeta mundesine dhe ika prej aty. Ai vend nuk mund te behet me ata mostra qe e drejtojne