Këshilli Kombëtar ‘i bindet’ Bashës, s’ka surpriza! Miratohen emrat e 11 sekretarëve të Partisë dhe të Komisioneve parlamentare

Këshilli kombëtar ka miratuar 11 emrat për sekretarë të Partisë dhe tw Komisioneve parlamentare. 


Lajmi kryesor:

LISTA/ Këshilli Kombëtar ‘i bindet’ kryetarit, miratohen në bllok emrat e ekipit të ri të PD! Basha kundër ndryshimeve kushtetuese të 2008-ës nga Berisha-Rama: Duhet reformim rrënjësor


B.K./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Varianti afrikan mbërrin në Europë, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid edhe në vendin tonë?×

Lajmi i fundit

John

Kini kujdes me historinë e dashurisë tuaj, parashikimi i yjeve për ditën e sotme