‘Këtu je në Shqipëri’, një shqiptar dhe një serb përleshen fizikisht në kufi (VIDEO)

Një konflikt mes një shqiptari të Kosovës dhe një shtetasi serb në kufirin Kroaci-Serbi ka përfunduar në përleshje fizike.

Video nga ky moment është publikuar në rrjetet sociale. I riu shqiptar i cili pretendon se është provokuar ka zbritur nga automjeti i tij duke u afruar pranë makinës së shtetasit serb.

“Këtu je në Shqipëri”, dëgjohet t’i thotë ai. Pas konfliktohen për disa momente me tone të larta, ata nisin të përleshen edhe fizikisht.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • patrioti me shpate: 07/01/2022 14:10

  ma cop injoranti nuk e bon nona mo. kush po e rruan per ty o debil? kujton se mbas 2-3 gotave i ben copa gjith serbet.po e kuptoi te pakten qe iku si i dh.ere? jo per gje por keta kosovaret hiqen shum si shqiptare e kur provokojne serbet u duket sikur e cliruan per se dyti kosoven. skeni pune me albanijen ju o budallenj per keto gjera.thuj je dru me pre nga kosova dhe e kam kunj me serbin e behu burre e o plasja surratin ose rri urte e mos ha m.t kot

  Përgjigju
 • Vlonjati: 06/01/2022 20:27

  Ore Serbet kur vijne në Vlore jane si qingja, se nuk jua pertojme, neve Nga Vlora na ka lindur zoti dy herë ! Por ama serbet vijne dhe jane super te urte ketu në Vlore , prandaj Mesa duket Shqiptarët e shqiperise i kanë frike kurse Ato Nga Kosova jua kane kuptuar zbutur zëmrën

  Përgjigju
 • martin: 06/01/2022 17:34

  qui siamo in albania, il nostro presidente del consiglio Ed Coglione.

  Përgjigju
 • Ardian Heta: 06/01/2022 16:32

  Po e le me komentet qe qenkan shkruar, mjafton.. Por po ju sjell nje lajm qe ka ndodhur ne vitet 91-99.. Ketu ku banoj une ka qene nje familie shqiptare nga Shkupi. Babe,nene, dhe tre femije. Kishin kerkuar azil dhe jepnin si arsye qe serbi/shkjau ja ka mbytur ciken me injeksia (gjilpera).. nuk lane kishe, social,prift,zyre,avokat,shoqate pro asil ku nuk perseritnin pa u lodhur se srbi ja ka mbytur ciken. Ne fakt vajza e vogel ishte dukshem me te meta mendore dhe fizike. Kjo sherbente si arsye per te thene qe e ka mbyt serbi. Mbas vitit 1999 familja e cila deri atehere por edhe tani nuk kishte prekur pune me dore, mori leje qendrim per arsye humanitare... Cuditerisht si me magji u shua ujevara llomotitese ... srbi ma ka mbyt ciken...srbi...srbi... srbi.. As nuk u munduan me te shkojne neper aktivitete ku gjithmone zinin vend ne rradhe te pare... Gjithshka dukej qarte se ishte vetem nje genjeshter te cilen gjermanet naive e besuan... Dhe si keto raste ka jo pak...

  Përgjigju
 • Populli: 06/01/2022 16:05

  Debil mental.. ky nderoi tere kombin

  Përgjigju
 • I thjeshti: 06/01/2022 15:23

  Hajde merry vesh kush eshte serbi e kush shqiptari. Te day koken me cepa e kishin

  Përgjigju
  • Vlonjati99ave: 06/01/2022 19:20

   Hahahah, je i madh derman. Edhe nga gjyha te dy njesoj u duken

 • hjçbohet: 06/01/2022 15:08

  Ore malukat, po çke me djalin kot se koti. E provokon serbin e shkrete e pastaj thone 'na rrahen e na perdhunuan serbet'?!!.... idiotat e kosoves...

  Përgjigju
  • Alb: 06/01/2022 15:38

   Po keta ate duan jan ber si puna e e zezakeve viktimizohen,kur i dhunojn pastaj o bre thon na myti shkau.

 • enis: 06/01/2022 14:41

  Thjesht budall. Na e flliqen fare shenjen e Shqiponjes keta kokbosht.Tjetri ne hesap te vet ky atdhetari i madh ja ben shqiponjen.ej zot ca nuk na shohin syte.

  Përgjigju
 • Shoku: 06/01/2022 14:19

  Ky duket qe eshte skifter I kthyer nga Italia nga dialekti,po pse o budalla qe nuk di harten e botes I thua serbit ne Kroaci qe ketu eshte Albania,pse nuk ja the kur te hyje ne Serbi apo ta zbusnin kurrizin e te mbanin brenda nja 2 muaj qe mos kalosh me aty.

  Përgjigju
 • Ela: 06/01/2022 13:11

  keta jane nje shekull pas u ka mbetur sahati te lufta njelloj si ne te jemi sot kunder gjermanise apo italise qe na vrau 28 mije djem e vajza.Paska shume nga keta injorant cka me nje shtetas te thjeshte serb?

  Përgjigju
 • Gripi: 06/01/2022 12:33

  Hahahahaha qui sei in albania i thote budallai hahaha do e kete mbytur serbi ne dru qe e kane nderprere filmimin hahaha

  Përgjigju
  • Vin: 06/01/2022 18:20

   Te shkoj ne Mitrovicen e veriut dhe ta thoj po ska byth atje

  • Kaco: 06/01/2022 14:47

   Haha. Ma more nga goja. Malok. Ben gam gam kot.

 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto