Kiara debaton me Luizin: Je neglizhent, më mungon 'rituali jonë'

Kiara debaton me Luizin: Je neglizhent, më mungon 'rituali jonë'

Kiara dhe Luizi patën një debat ditën e sotme me njëri-tjetrin, kjo pasi Kiara u mërzit nga mungesa e vëmendjes nga një “ritual” me të cilin Luizi e ka mësuar. Luizi nuk i dërgoi mëngjesin në krevat siç e ka bërë çdo ditë dhe Kiara pati hatërmbetje, duke i thënë se kjo është neglizhencë nga ana e tij.  Ajo i tha atij se “ritualin” ose të mos e niste fare, ose ta çojë deri në fund.

Luizi i kërkoi falje dhe e puthi pafund, një mënyrë kjo për ta “zbutur” Kiarën. Këngëtari çdo mëngjes i bën gati mëngjesin Kiarës dhe ia lë te komodina. Ai u dhuron asaj çdo ditë puthje në gjumë, veprim ky që është kthyer në ritualin e përditshëm të çiftit.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Zhgënjen Kosova përballë skuadrës modeste, Zvicra me pikë të plota, Skocia ‘gjunjëzon’ spanjollët

Euro 2024/ Zhgënjen Kosova përballë skuadrës modeste, Zvicra me pikë të plota, Skocia ‘gjunjëzon’ spanjollët