Kiara 'lë pa frymë' Luizin, i dëgon dronin me mesazhin e koduar (VIDEO)

Kiara 'lë pa frymë' Luizin, i dëgon dronin me mesazhin e koduar (VIDEO)

Kiara Tito, Luiz Ejlli

Moderatorja Kiara Tito i ka përçuar Luizit mesazhin e koduar që ia kërkoi brenda shtëpisë së Big Brother VIP2. Në oborrin e shtëpisë është shfaqur një dron që ka lënë të habitur Luizin, i cili teksa e lexonte, në banderolë shkruhej: Të kam zemër, të dua Kiara.

Këngëtari shkodran i kërkoi moderatores që kur të dilte, nëse gjendja jashtë është e mirë dhe ai pëlqehet nga shikuesit, t’i përçonte mesazhin e koduar “Të kam zemër”.

Duke mos arritur të ishte e pranishme në spektaklin e së martës, Kiara ka gjetur një tjetër mënyrë për t’i transmetuar Luizit mesazhin e koduar, duke i dërguar një dron me mbishkrimin e kërkuar.

Shkrimi në banderolën e ngritur me dron
B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Vefi: 30/03/2023 19:51

  Kjara nuk e di sa duhet të besoj sepse nuk të njof prsonalisht të njof veç tani në bb dhe unë e dua fort Luizin por ajo që mua më bën të mos kem besim te lidhja jote me luizin po them prajmin e fundit ti thuash të dashurit se nuk jam prona jote pse ai kërkoi të qëndrojnte me ty sepse ndoshta ishte i friksuar se do dilje të harxhosh kohën me oltën e cila ishte lojtarja më hipokrite mashtruse duke e ofenduar Luizin kjo nuk shkon dhe nuk a do ti besoj kësaj dashurie nga ana jote sepse tani që dole ke filluar ta shprehësh gjë që brënda le shumë për të dyshuar

  Përgjigju
 • keti: 29/03/2023 22:07

  amon se eshte shume goce mashtrise nuk mund ta besosh.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi