​​​​​​​Kiara Tito flet për herë të parë pas daljes nga ‘Big Brother VIP’: Më duket sikur më ka ikur një pjesë e shpirtit

​​​​​​​Kiara Tito flet për herë të parë pas daljes nga ‘Big Brother VIP’: Më duket sikur më ka ikur një pjesë e shpirtit

Kiara Tito

Kiara Tito ka reaguar për herë të parë pas eliminimit të saj nga BBV.

E ftuar në “Fan Club”, ish-banorja u përlot duke thënë se tashmë i duket sikur i ka ikur një pjesë e shpirtit.

“Tani më duket sikur më ka ikur një pjesë e shpirtit tim. Kam kaluar 90 ditë aty brenda”, u shpreh Kiara.

E pyetur nëse do të bënte diçka ndryshe, Kiara tha se nuk ishte penduar për asnjë gjë që ka bërë brenda shtëpisë.

Një përgjigje, ish-konkurrentja e kishte dhe për kritikat për marrëdhënien e saj me Luizin, që është shoqëruar nga debate të shpeshta.

“Diskutime çiftesh kemi të gjithë. Është më se normale të debatosh dhe t’i kërkosh llogari partnerit tënd. Dhe ne pas 5 minutash, kemi përqafuar, jemi puthur”.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • www.youngtribune.com: 26/03/2023 19:38

  Qyqa mi Kara. mos boj kshu se nuk u shu qameti.Ka hajdara plot rrugve e na njoni ka per te kap prej dore ene ska per te loshu mo masanej

  Përgjigju
  • gucja: 27/03/2023 15:01

   ha haaaaaaaaaaaaaa...lot

 • Tytaj: 26/03/2023 18:01

  Baxhell eskortash

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Dhanë 330 mijë lekë për të fituar 800 mijë, zbulohet fondi limit i tenderit që çoi në pranga sekretaren e përgjithshme të Ministrisë së Shëndetësisë

Dhanë 330 mijë lekë për të fituar 800 mijë, zbulohet fondi limit i tenderit që çoi në pranga sekretaren e përgjithshme të Ministrisë së Shëndetësisë