Kiara Tito na prezanton me vajzën Luna Mari, publikon foton familjare krah Luizit

Kiara Tito na prezanton me vajzën Luna Mari, publikon foton familjare krah Luizit

Kiara, Luizi dhe vajza Luna Mari

Moderatorja Kiara Tito ka publikuar ditën e sotme një foto mjaft të ëmbël me vajzën Luna Mari dhe partnerin e saj Luizin.

Ajo ashtu si edhe këngëtari është bërë nostalgjike për rrugëtimin që pati në shtëpinë e Big Brother.

Në portretin e bukur familjar dyshja simpatike shfaqen duke puthur të voglën e tyre.

“07.05.2023-07.05.2024, sa shpejt ndryshojnë netët”, shkruan Kiara krah fotove.

 

1/2
Xh.K/M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Rithemelimi nesër protestë para bashkisë së Tiranës, policia përsërit thirrjen për distancim nga dhuna! Bllokim të përkohshëm të qarkullimit të mjeteve

Rithemelimi nesër protestë para bashkisë së Tiranës, policia përsërit thirrjen për distancim nga dhuna! Bllokim të përkohshëm të qarkullimit të mjeteve