Kim Kardashian zhvishet sërish nudo

Kim Kardashian zhvishet sërish nudo
Nuk është hera e parë, por duket se këtë herë Kim Kardashian ka qëlluar sërish në shenjë duke u zhveshur, e më pas ka publikuar fotot e saj gjusmë nudo në internet. Kjo është mënyra e vetme për të tërhequr vëmendjen e publikut me hiret e saj. Por duket se ndarja nga basketbollisti Kris Humphries pas vetëm 72 ditësh nuk e ka ndalur bukuroshen, madje ajo ka realizuar një set fotografik, me të cilin po shfaqet ngado. Ndërsa po komentohet se Kim është duke “perënduar” në listën e më të bukurave dhe këtë e tregojnë më mirë klasifikimet e shumtanë internet, ajo mendon krejt të kundrëtën.

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Vidhet gjatë natës kasaforta e një servis makinash në Përrenjas

Vidhet gjatë natës kasaforta e një servis makinash në Përrenjas