Kishin harruar sobën ndezur, përfshihet nga flakët një apartament në zonën e ish-Parkut në Tiranë (VIDEO)

Një apartament është përfshirë nga flakët në zonën e ish-parkut në Tiranë. 

Mësohet se të zotët e shtëpisë kishin harruar sobën ndezur dhe banesa e tyre është përfshirë nga flakët.

Ndërhyrja e forcave zjarrfikëse ka shuar zjarrin. Në banesë nuk ka pasur njerëz, ndërsa janë shkaktuar dëme të shumta materiale.

 

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

E dhunuan brutalisht në burgun famëkeq grek, shqiptari në ‘Pa Gjurmë’: Rrahjet nisën që në nëntor, kam frikë për jetën! Policët i kanë ushtruar presion gruas

E dhunuan brutalisht në burgun famëkeq grek, shqiptari në ‘Pa Gjurmë’: Rrahjet nisën që në nëntor, kam frikë për jetën! Policët i kanë ushtruar presion gruas