Kishte 10 ditë që ishte larguar nga shtëpia, gjendet e vdekur pak metra larg shtëpisë 79-vjeçarja

Foto ilustruese

ELBASAN-Një 79-vjeçare është gjetur e vdekur pas 10 ditësh që ishte larguar nga shtëpia pa gjurmë.

Viktima është identifikuar si B. S., 79 vjeçe. Ajo është gjetur pa shenja jete pak metra larg shtëpisë, në lagje "Haxhias". 

Nga këqyrja e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune, dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

"Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes", thuhet në njoftimin e policisë.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mjekët nuk janë dakord me rritjen e pagës 40%, a kanë të drejtë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Punonjësi i bashkisë në Berat ra nga pema e humbi jetën/ Lihet në burg edhe 20 ditë të tjera inxhinieri