POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Sarandë, kishte dalë për të peshkuar, 71-vjeçari gjendet i vdekur

Një 71-vjeçar me iniciale E.Z., i cili kishte shkuar për peshkim është gjetur i vdekur mbrëmjen e sotme në Sarandë.

Nga dyshimet e para mendohet ngjarja është aksidentale dhe se viktima mund të ketë rënë nga shkëmbinjtë.


Ai është dëguar në morgun e spitalit të Sarandës ku ekspertët do të bëjnë ekzaminimet përkatëse për të zbardhur shkakun e vdekjes së tij.

m.v./a.k./Shqiptarja.com
Komento